Dikimevi Çiçekçi, Dikimevi Çiçek Siparişi

Dikimevi çiçekçiniz Dilan Çiçek ile artık özel günleriniz daha özel hale gelir. Dikimevi çiçek siparişiniz doğum günü, anneler günü, sevgililer günü ve tüm özel günlerde aynı özenle hazırlanır. Güvenle sevdiklerinize teslim edilir.

Canlı çiçekler, çikolatalı çiçek aranjmanları, butik çiçekler ve daha yüzlerce ürün çeşidi ile zengin bir ürün çeşidine sahip Dilan Çiçekçilik, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verir. Dikimevi çiçek gönderiminiz yalnızca o semte değil, Ankara'nın tüm semtlerine de kolayca ulaşır.

Dikimevi çiçekçinizden siz de 7/24 çiçek siparişi vermek istiyorsanız, tek yapmanız gereken www.ankaraciceksiparisi.net adresini ziyaret etmek. Ürününüz aynı gün içerisinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaşır.Dikimevi çiçekçi aramaya gerek bırakmayan güvenilir adres.

Dikimevi çiçek siparişiniz ile özel günlerinize daha fazla anlam katmak elinizde. Nasıl mı? Zamanında yerine ulaşan hediye daima daha kıymetlidir. İşte  Dikimevi çiçekçiniz de zamanında teslimatı ile yüzlerce ürün seçeneği ile güne anlam katıyor. Size de en şık çiçek sepetini, en lezzetli meyve sepetini seçmek kalıyor. Dikimevi çiçek gönderimlerinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaştıran www.ankaraciceksiparisi.net ile hafta sonu, tatil günü fark etmeksizin siparişinizi verebilirsiniz. Dikimevi çiçekçinize 7/24 ulaşabilir, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkemize şahit olabilirsiniz.

Dikimevi 'deki sevdiklerinize çiçek göndermek için daha neyi bekliyorsunuz? www.ankaraciceksiparisi.net sizler için tüm detayları düşündü, size yalnızca siparişinizi vermek kaldı. Hemen siparişinizi verin sevdiklerinizi mutlu edin.

Toplam 146 Ürün Bulundu

İNDİRİM

TEK AŞK

69.00 ₺+ KDV

İNDİRİM

GERBERA AŞKI

72.00 61.20 ₺+ KDV

PEMBE HAYAL

125.00 ₺+ KDV