Hesap Bilgileri ve Ödeme

Kredi Kart ve Tele Cart ile Ödeme

Online kredi kartı, sanal pos işlemleri Halkbankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitede barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan Halkbankasının güvenliğini sağladı sayfa aracılığı ile gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılır. Kredi kartı ile ve Tele Cart ödeme için kredi kartının sahibinin ismi, kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki Güvenlik Kodu / CVV2 gereklidir.

Havale ile Ödeme

Havaleler online olarak kontrol edilmektedir. HAVALE - EFT için işlem sonundaki dekontu tarafımıza info@ankaraciceksiparisi.net 'e mail yolu ile göndermeniz gerekmektedir.Telefondan Kredi Kartı ile Ödeme (Mail Order)

Kart bilgilerinizi müşteri temsilcimize telefondan bildirerek ödemenizi yurt içi ve yurt dışı tüm banka kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Not: Telefondan kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın Telefon ve İnternet Bankacılığına açık olması gerekmektedir.       GARANTİ BANKASI

  Hesap Sahibi : Hakan Yıldız
  Şube Kodu : 82  Hesap No: 6872801
  IBAN NO: TR84 0006 2000 0820 0006 8728 01

                                        
      
HALKBANK

  Hesap Sahibi : Hakan Yıldız.
  Şube Kodu : 9412  Hesap No: 01027744

  IBAN NO : TR30 0001 2009 4120 0001 0277 44


Western Union ile Ödeme

Yurtdışından sipariş verecek müşterilerimiz western union aracılığı ile çiçek bedelini kendi ülkenizdeki para kuruna çevirerek Hakan YILDIZ

adına gönderip, dekontu info@ankaraciceksiparisi.net edresine göndermelerinin ardından siparişleri işleme alınacaktır.

Hiç Bir Bankada Hesabı Olmayanlar, Kredi kartı Kullanmayanlar İçin Alternatif Ödeme Yöntemi

Hiç bir bankada hesabınız yok yada kredi kartı kullanmıyor iseniz size en yakın Halkbankası - ATM'sinden giriş tuşuna yada kartsız işlem menüsünü kullanarak yukarıdaki hesap numaralarına anında kartsız havale yapabilirsiniz. Ödemenizi hesaba geçtikten sonra dekontu info@ankaraciceksiparisi.net edresine mail göndererek siparişinizi anında işleme aldırabilirsiniz.

Ödemesi yapılmayan çiçek siparişleri işleme alınmamaktadır. Ödeme hesabımıza geçtikten sonra siparişinizin teslimatı gerçekleştirilir.